Partijos “Tvarka ir teisingumas” strategija:valdžia – arčiau žmogaus

Pradėjo rinkimų maratoną

Artėjant savivaldybių rinkimams partijos “Tvarka ir teisingumas” (liberalai demokratai) pirmininkas Rolandas Paksas ir komanda šią savaitę pradėjo susitikimų maratoną su šalies gyventojais.

Praėjusį trečiadienį kauniečiai pirmieji buvo pakviesti susitikti su partijos “Tvarka ir teisingumas” lyderiu R.Paksu, partijos pirmininko pirmuoju pavaduotoju ir Seimo frakcijos seniūnu Valentinu Mazuroniu, šios partijos koordinatoriumi Kaune Rimu Antanu Ručiu, kitais partijos atstovais.

“Noriu žinoti, kokios problemos ir rūpesčiai aktualūs kauniečiams bei visos Lietuvos žmonėms.

Susitikimai su visuomene leidžia visa tai išgirsti iš pirmų lūpų”, — kalbėjo R.Paksas.

Įteikė skrydį menančią nuotrauką

“Romuvos” kino teatre vykęs susitikimas, į kurį susirinko per šešis šimtus kauniečių, buvo pradėtas iškilmingai įnešant Lietuvos Respublikos vėliavą. Šis valstybės simbolis kartu su aplink Žemę skridusiu R.Paksu per pusantro mėnesio plazdėjo įvairiuose pasaulio taškuose.

Pirmuoju lietuviu, kuris vienmotoriu lėktuvu apskrido planetą, tapęs R.Paksas kauniečiams įteikė nuotrauką, padarytą akimirką, kai pilotas su vėliava nusileido tėvynėje. Ją nuo šiol galima pamatyti partijos koordinatoriaus Kaune R.A.Ručio būstinėje.

“Skrisdamas aplink pasaulį supratau, kad mūsų Žemė yra nuostabus kūrinys, kurį būtina kaip įmanoma labiau saugoti. Nors daugelio valstybių gamta ir miestai yra nuostabūs, nėra gražesnio ir brangesnio krašto už Lietuvą. Todėl mūsų šalies žmonės privalo gyventi ne tik gražioje, bet ir teisingoje valstybėje, kurioje turi būti tvarka”, — kalbėjo R.Paksas.

Partijos lyderio tvirtinimu,   svarbu, kad jaunimas nenorėtų išvažiuoti iš Lietuvos. Todėl būtina sukurti demokratišką valstybę be korupcijos ir supuvusios politinės sistemos.

Kad žmonės trokštų gyventi, dirbti ir kurti savo šalyje, šiuo metu būtini pokyčiai valdžioje. Lietuvoje esančią supuvusią politinę sistemą privalu pradėti taisyti nuo savivaldos.

Valdžią siekia grąžinti žmonėms

“Mūsų partijos “Tvarka ir teisingumas” pagrindinis ideologinis ir veiklos principas — valdžia turi būti paimta iš postuose užsikonservavusių valdininkų ir grąžinta žmonėms.

Su šiuo reikalavimu mes eisime ir į savivaldos, ir į visus kitus rinkimus”, — pristatydamas partijos programą sakė R.Paksas.

Pirmininkas pabrėžė, kad savivaldos rinkimai partijai “Tvarka ir teisingumas” yra galimybė praplėsti atstovaujamosios demokratijos lauką, duoti ir balsą, ir valią paprastiems žmonėms.

Partijos pirmininko pirmojo pavaduotojo V.Mazuronio teigimu, partija “Tvarka ir teisingumas” siekia, kad keistųsi ir savivaldybių darbo tvarka ir funkcijos.

“Savivaldybė neturi būti uždarąja akcine bendrove, kurioje sprendžiamos tik valdininkų draugų ir giminių problemos ar atstovaujama jų interesams, kaip yra šiuo metu. Valdžia privalo dirbti visiems žmonėms ir turi būti pasiekiama kiekvienam”, — sakė V.Mazuronis.

Partijos lyderiai kauniečiams pristatė siekius.

Pristatė kandidatą į merus

Susitikimo metu kauniečiams buvo pristatytas partijos “Tvarka ir teisingumas” Kauno koordinatorius R.A.Ručys. Jį partijos lyderis įvardijo kaip drąsų, padorų ir darbštų žmogų, kuriam rūpi kauniečių ateitis.

52 metų R.A.Ručio kandidatūrą šios partijos nariai kitų metų pradžioje rengiasi siūlyti į Kauno merus. Bendrovės “Ručenta” direktorius šiuo metu vadovauja 8 Kaune veikiantiems partijos skyriams.

“Esu pasirengęs išklausyti visų kauniečių bėdas ir padėti jas spręsti. Mūsų būstinė yra įsikūrusi Kauno kultūros centre, Vytauto prospekte 79 numeriu pažymėto pastato 210—ajame kabinete. Kviečiu žmones kreiptis dėl visų jiems aktualių klausimų”, — sakė R.A.Ručys.

Partijos koordinatorius Kaune ragino tapti aktyvesnius tapti ir mieste veikiančių bendruomenių bei bendruomenių centrų atstovus, kurie kreipdamiesi išsakytų platesnių kauniečių grupių interesus.

Partijos “Tvarka ir teisingumas” pirmininkas R.Paksas ir jo bendražygiai iki savivaldybių rinkimų planuoja surengti apie šešias dešimtis susitikimų. Politikai dar ne kartą žada susitikti su Kauno visuomene.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *