Liberaldemokratai Kaune medžiojo rinkėjų balsus

 Nušalintasis Prezidentas Rolandas Paksas kauniečiams ir teisinosi, ir baksnojo į politinių oponentų klaidas

Gediminas STANIŠAUSKAS

Rolando Pakso vadovaujama partija “Tvarka ir teisingumas” per savivaldybių rinkimus 2007 metų vasario 25 d. kauniečiams siūlo radikaliai keisti valdžią. “Romuvos” kino teatre liberalai demokratai pristatė 42 kandidatus, kurie mėgins patekti į Kauno miesto tarybą. Rinkėjų balsus liberaldemokratai medžiojo ne savo programinėmis nuostatomis, o tik menkindami oponentus, ypač konservatorius ir socialdemokratus.

“Tvarkos ir teisingumo” partija pirmoji šalyje pradėjo rinkimų kampaniją. Jau surengta per dvidešimt susitikimų su visuomene. Prieš pasirodymą Kaune partijos kandidatai prisistatė Šiaulių, Alytaus ir Tauragės apskrityse.

Ketvirtadienio vakarą “Romuvos” kino teatro salė buvo užpildyta maždaug perpus. “Mane domina, ką prieš rinkimus siūlo įvairios politinės jėgos, – sakė į susitikimą su “Tvarkos ir teisingumo” partijos kandidatais atėjęs Aloyzas Jagminas. – Žinau tik tai, kad 2004 metais prieš R.Paksą buvo surengtas politinis sąmokslas”. Nemažą susirinkusiųjų dalį sudarė į Kauno miesto tarybą nusitaikę kandidatai, jų draugai, giminės.

Šį kartą nebuvo tradicinės “žvakučių” alėjos akcijos, kurią per apkaltą nušalintam Prezidentui R.Paksui rengdavo jaunimo atstovai.

“Romuvoje” lankausi jau trečią kartą, ir tai, kad niekas nelaiko žvakių, demonstratyviai nenešioja karstų, tik patvirtina, kad akciją organizuodavo zuokininkai”, – sakė nušalintasis Prezidentas R.Paksas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *