Susitikimas su visuomene Kaune

Kauno Romuvos kino teatre spalio 19 d. įvyko partijos Tvarka ir teisingumas (liberaldemokratai) pirmininko Prezidento Rolando PAKSO jautrečiasis susitikimas su visuomene Kauno mieste.

p1034.jpg
p1035.jpg
p1036.jpg
p1038.jpg
p1040.jpg
p1043.jpg
p1044.jpg
p1049.jpg
p1051.jpg
p1052.jpg

PartijosTvarka ir teisingumas atstovė spaudai Jūratė OVERLINGIENĖ ir partijos pirmininko pavaduotojas Evaldas LEMENTAUSKAS valdančųjų dabartinę politiką taikliai įvertino kaip kreivų veidrodžių karalystę.

p3860.jpg

Jie pateikė eilę konkrečų skaičų ir valdžios vyrų “auksinių” minčų, kad suprastumėme, jog į politiką daugelis eina susikurti patogų gyvenimą sau, artimiesiems, o nepadėti 230 Lt pensiją gaunančiai senutei ar iš 379 Lt pašalpos pusbadžiu gyvenančiai bedarbio šeimai.

Neliko kaltų dėl “Mažeikių naftos”, “Alitos” privatizavimo, aukštuose postuose tebesėdi ir didelę įtaką turi KGB rezervistai, moralią politiką deklaruojantis dabartinis Lietuvos Prezidentas už savo rinkiminės kampanijos išlaidas sumokantis Rusijoje pasislėpusio politiko šalininkų pinigais.

Evaldas LEMENTAUSKAS pabrėžė,kad valstybės apvogimas, tarnavimas sovietinėje KGB, Konstitucijos laužymas vieniems yra vertas tik moralinės atgailos, o kitiems ši teisė atimta – vis labiau pas mus įsigalioja dvigubų standartų politika.

Labai susidomėję susirinkusieji išklausė partijos pirmininko Prezidento Rolando PAKSO pasisakymą.

p3871.jpg
p3870.jpg

Rolandas PAKSAS pabrėžė, kad Lietuva daug pasiekė per keliolika atkurtos nepriklausomybės metų – tapome Europos Sąjungos, NATOnariais.

Tačiau atsirado daug naujų problemų – per dešimtmetį gyventi tapo dar blogiau. Rodos, sparčiai (bent jau taip sako valdantieji) pažangos, ekonominio stabilumo keliu žengiančos šalies piliečiai turėtų pajusti tai iš pastorėjusių piniginių, tačiau statistika negailestinga: gyvenimas gerėja vos penkiems procentams žmonių.

Tuo tarpu Lietuvos Respublikos Seime ženkliai pagausėjo milijonierių.

Per kelerius metus gimtinę paliko apie pusę milijono lietuvių. Jei emigracijos tempai nelėtės, už keliolikos metų šalyje liks vos du milijonai gyventojų. Emigruoja darbingi, jauni žmonės, aukštos kvalifikacijos specialistai. Gali atsitikti taip, kad Lietuvoje liks daugiausiai tik pensininkai, kurie negali išvažiuoti ir politikai, kuriems gera gyventi Lietuvoje.

Pas mus labai trūksta asmeninės politikų atsakomybės, trūksta tvarkos ir teisingumo.

Tautosišrinktiesiems yra svarbesnių problemų, nei rūpintis žmonių reikalais ar bent jau atsiklausti jų nuomonės tokiais svarbiais klausimais kaip Europos Sąjungos konstitucijos ratifikavimas ar euro įvedimas – kalbėjo Prezidentas Rolandas PAKSAS.

Išeitis yra – reikia versti valdžią ir kuo greičiau – susirinkusiems kauniečiams sakė Rolandas PAKSAS. 2007 metų vasario 25 – tąją vyks rinkimai į savivaldybių tarybas.

Būtina suteikti didesnesgalias savivaldybių taryboms, kai sprendžiami bendruomenėms svarbūs klausimais. Reikia naikinti dubliuojančias funkcijas atliekančias apskritis, vietoj jų kuriant keturis šalies regionus.

Tai būtųpirmieji, tačiau akivaizdūs žingsniai tvarkos ir teisingumo link.Rolandas PAKSAS prognozavo, kad rinkimuose į savivaldybių tarybas už liberalus demokratus Lietuvoje balsuos iki ketvirčo milijono rinkėjų. Daugelyje savivaldybių bus galima sudaryti valdančąsias koalicijas.

Po tokalbėjo LR Seimo frakcijos seniūnas Valentinas MAZURONIS, parlamentarė prof. Aušrinė Marija PAVILIONIENĖ.

p1057.jpg
p1064.jpg

Rolandas PAKSAS atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus.

p3868.jpg
p3873.jpg

Šiame susitikime buvo pristatyti 42 kandidatai į Kaunomiesto savivaldybės tarybą.

p3888.jpg
p3889.jpg
p3890.jpg

Partijos Kauno miesto koordinatorius Rimas Antanas RUČYS savo kalboje padėkojo visiems susirinkusiems už gausų dalyvavimą bei pažymėjo, kad kandidatai į Kauno miesto savivaldybės tarybą yra sąžiningi, dori, nevengiantys atsakomybės žmonės.

Jis tikisi, kad daugelis iš jų bus išrinkti į Kauno miesto tarybą ir dirbs Kauno gyventojams,siekdami įgyvendinti partijos Tvarka irteisingumas (liberalai demokratai) tikslus bei pagrindines vertybes.

Pristatytų kandidatų tarpe yra įvairių profesijų žmonės: mokslininkai, gydytojai, mokytojai, verslininkai,darbininkijos atstovai,kurie puikiai žino Kauno miesto problemas.

Tai technikos mokslų daktaras, socialinių mokslų magistras, rašytojas Vladas ŽALNERAUSKAS, statybinės firmos direktorius Algimantas MILEIKA, Maironio gimnazijos mokytoja, Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Loreta KEKIENĖ, bokso treneris, daugkartinis Lietuvos čempionas Vidas BIČIULAITIS, gydytojas – odontologas Arvydas PADEGIMAS, futbolo mokyklos direktoriaus pavaduotojas Vytautas VASILENKO, geležinkelietis Vladimiras MOSKVIČIOVAS ir dar daug kitų garbingų kauniečų.

Kartu su didelę patirtį turinčiais pagarbų amžių pasiekusiais kandidatuos ir akademinio jaunimo atstovai – tarp jų VU Kauno humanitarinio fakulteto ketvirtakursė Rasa NAJULYTĖ, M.Riomerio universiteto trečiakursė Asta ŠLIUŽAITĖ ir sociologas Paulius SKIECEVIČIUS, šiuo metu besistažuojantis Švedijoje.

Baigdamas savo kalbą Rimas Antanas RUČYS kreipėsi į visus susirinkusius:

p1077.jpg

“Mielieji, tik su Jūsų pagalba bei Dievo palaima mes galime nugalėti ir įgyvendinti visus Jūsų lūkesčus ir išspręsti Kauno – buvusios laikinosios Lietuvos sostinės, problemas.”

Labai greitai prabėgo susitikimui skirtos dvi valandos. Susirinkusieji bendravo su Prezidentu RolanduPAKSU, seimo nariais Valentinu MAZURONIU, prof. Aušrine Marija PAVILIONIENE.

p1078.jpg
p1087.jpg
p1086.jpg
p1083.jpg
p1082.jpg

Pasibaigus susitikimui norintys galėjo pamatyti nuotaikingą kino komediją “IR VELNIAS DĖVI PRADA”.

Kai kurie susitikime apsilankę kauniečiai kalbėjo, kad mieliau būtų pažiūrėję filmą “VISI PRIEŠ VIENĄ” arba susipažinę su Rolando PAKSO kelionės aplink pasaulį vienmotoriu lėktuvu įspūdžiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *