Sąmokslas prieš Prezidentą Rolandą Paksą tęsiasi

Politinės jėgos, kurių iniciatyva buvo organizuotas sąmokslas prieš Prezidentą Rolandą Paksą, ruošiasi eiliniam išpuoliui – konservatorių iniciatyva ketvirtadienį bus balsuojama dėl specialiai R.Paksui sugalvoto Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pakeitimo, kuriuo bus siekiama uždrausti jam dalyvauti rinkimuose.
     Šio veiksmo priežastys akivaizdžios – baimė, kad Vilnių pradės valdyti žmonės, tvirtai pasiryžę kovoti su korupcija, panaikinti jau priimtus nenaudingus miestui sprendimus ir užkirsti kelia kyšininkavimui, protekcionizmui bei sostinės apiplėšinėjimui.
      Politikai, bandydami uždrausti R.Paksui dalyvauti rinkimuose, tuo pačiu atima iš Lietuvos piliečių teisę patiems apsispręsti, koks kandidatas jiems priimtiniausias. Kas turėtų vadovauti Vilniaus savivaldybei, turi spręsti ne Seimo nariai, o vilniečiai. 
      Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) pareiškia, kad, net ir priėmus   Seimui minėtąją elementarias žmogaus teises paminančią įstatymo pataisą, partijos tikslai ir siekiai liks tie patys – kova su korupcija ir valdžios priartinimas prie žmonių.
     Jeigu politinės jėgos, tęsiančios susidorojimo su Prezidentu R.Paksu kampaniją, laimės, ir Seime bus priimta įstatymo pataisa, draudžianti jam dalyvauti rinkimuose, reiškia mūsų valstybėje visos kalbos apie demokratiją, skaidrumą ir piliečių interesų svarbą – tuščia demagogija ir žmonių mulkinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *