Prezidentas Rolandas PAKSAS gali užeiti ir į jūsų namus

Netiki, kad rūpi valdžiai

     Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) tęsia savo kandidatų rinkimuose į savivaldybių tarybas pristatymo kampaniją. Spalio mėnesį su partijos atstovais jau supažindinta visa Lietuva, taip pat ir Alytaus miestas.
  Plačiai deklaruodami pagrindinę rinkiminę nuostatą – valdžią priartinti prie žmonių, partijos vadovai, rinkiminio štabo atstovai kartu su kandidatais rinkimuose į miesto tarybą  pasiryžo šį šūkį įgyvendinti praktiškai.
        Praėjusią savaitę kai kurie Alytaus miesto gyventojai sulaukė netikėtų svečių – į jų butus atėję partijos pirmininkas Prezidentas Rolandas PAKSAS, jo pavaduotojas Evaldas LEMENTAUSKAS, Seimo frakcijos nariai Dailis BARAKAUSKAS, Remigijus AČAS, partijos Alytaus skyriaus vadovai asmeniškai supažindino šeimininkus su partijos kandidatais būsimuose rinkimuose. Alytiškių svetingai sutikti, svečiai teiravosi apie tai, kokias problemas pirmiausiai reikėtų spręsti Alytuje, kas šiandien aktualu eiliniams miestiečiams, kokiu būdu savivalda galėtų geriausiai atstovauti jų interesams.
        Aplankytųjų butų šeimininkai pritarė svečių nuomonei, kad valdžia šiandien visiškai atitrūkusi nuo žmonių ir nebesirūpina jų problemomis. Reikia realią valdžią iš centrinių institucijų atiduoti savivaldybėms –jos geriausiai žino žmonių poreikius. Merus ir tarybų narius gyventojai turėtų  rinkti patys, o ne pagal partinius sąrašus. Žmonėms turi būti suteikta teisė atšaukti iš tarybų tuos politikus, kurie nepateisino jų lūkesčių.
        Vidzgirio mikrorajono gyventojas “Snaigės” gamyklos darbuotojas p. Jonas neslėpė, kad pati didžiausia problema – menkas darbo užmokestis. Visą gyvenimą sąžiningai dirbęs žmogus atviravo nebetikįs, jog valdžiai gali rūpėti jo gyvenimas. “Stebuklų nebūna”, numojo ranka alytiškis, tyliai pritariant sugužėjusiems į jo butą kaimynams. Šilto ir atviro pokalbio pabaigoje R.Paksas, pamatęs šeimininko bute esančią puikią biblioteką, padovanojo E.Ganusausko knygą “Taikinys Nr.1”.
        Tą vakarą aplankytų butų šeimininkėms, ką čia beslėpti, labiausiai knietėjo pasikalbėti apie Laimos Paksienės dalyvavimą Šokių dešimtuke. Ponia Nijolė iš to paties Vidzgirio buvo kategoriška: “Labai palaikau ponią Laimą. Žiūriu per televizorių ir balsuoju už ją. Nieko neatsitiks, jeigu kartais ir neišvirs vakarienės. Baisus čia daiktas – vyrai ir patys gali pasigaminti, o jeigu nemoka – tegul eina į valgyklą. Aš pavyzdžiui, sekmadieniais pietų neruošiu – einame su vyru į kavinę”. Reikia pastebėti, kad vyriškoji susirinkusių jos bute žmonių dalis šį patarimą išklausė kažkodėl labai santūriai tylėdama.

Kada Seimas nusileis ant žemės?

     Alytaus miesto savivaldybėje partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) atstovai susitiko su daugiabučių namų bendrijų pirmininkais. Kalbėdamasis su jais  apie problemas, susijusias su namų šiltinimu, modernizavimu, žemės apie namus privatizavimu, Rolandas PAKSAS pabrėžė, kad tai – ne tik  savivaldybės, bet ir valstybės, įstatymų, biudžeto formavimo problemos, kurias reikia spręsti aukščiausiu lygmeniu. “Seimas turėtų pagaliau nusileisti ant žemės ir pasižiūrėti, kaip gyvena eiliniai Lietuvos žmonės, prisiminti juos ne tik prieš rinkimus o ir tuomet, kai jie mina biurokratų kabinetų slenksčius, beviltiškai bandydami sulaukti pagalbos”, kalbėjo Rolandas PAKSAS.
        Partijos vadovai ir kandidatai rinkimuose į miesto savivaldą taip pat apsilankė Jaunimo centre, kur jiems koncertavo vaikų ansamblis “Spalvotoji gama”. Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje svečiai susipažino su jaunaisiais televizijos žurnalistais, kurie nepraleido progos atlikti praktinę užduotį – surengė nuotaikingą interviu su Prezidentu Rolandu PAKSU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *