Kaune vėl lankėsi Rolandas PAKSAS

   Pirmadienį, 2006 m. gruodžio 11 d. partijos Tvarka ir teisingumas (liberaldemokratai) pirmininkas Prezidentas Rolandas PAKSAS lankėsi Kaune.

sany3190.JPG

Su juo atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Dailis BARAKAUSKAS, partijos pirmininko pavaduotojas Evaldas LEMENTAUSKAS.

       Svečiai lankėsi vienoje iš didžiausių žaliuzes gaminančių įmonių Lietuvoje UAB Dextera, P.Mažylio gimdymo namuose, susitiko su Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentu, olimpiniu čempionu ir daugkartiniu prizininku Vytautu GRINIUMI. 

sany3184.JPG

        Kauno rajono savivaldybės salėje svečiai susitiko su Kauno miesto partijos Tvarka ir teisingumas (liberaldemokratai) skyrių nariais. Vyko atviras ir nuoširdus pokalbis apie politinę situaciją Lietuvoje, apie artėjančius rinkimus į savivaldybių tarybas.

        Pasisakė Rolandas PAKSAS, Dailis BARAKAUSKAS, Evaldas LEMENTAUSKAS, Rimas Antanas RUČYS, Algirdas ŽALNERAUSKAS.

        Gitas JUŠKEVIČIUS tvirtino, kad būtina betarpiškai bendrauti su žmonėmis, aiškintis jų nuotaikas, poreikius.
        Jam pritarė Gediminas SMULKYS, pabrėžęs, kad geriausias kontaktas su rinkėjais – pokalbis akis į akį.
        Vladas ŽALNERAUSKAS kalbėjo, kad žmonių lankymas, tai labai sunkus ir imlus laikui darbas. Jam sunku įsivaizduoti, kad yra vilniečių, kurie jau aplankė po kelis tūkstančius būstų ir pakalbėję su gyventojais. Tačiau, vien tik paskambinti tokiam kiekiui gyventojų reikia visos darbo savaitės! O jei dar pasisveikinti, persimesti bent keliais žodžiais, prireiktų bene 10 darbo savaičių. Todėl būtina tos veiklos kontrolė!
         Kai rinkome parašus dėl prezidento iškėlimo pradžioje buvo daug šaunuolių, kurie kasdien neva surinkdavo po kelias dešimtis, ar net šimtus parašų, bet kai atėjo laikas pristatyti surinktus parašus, tai paaiškėjo, kad iš deklaruotų tūkstančių parašų surinkta vos šimtas, kitas.
        Rekordas priklausė Gediminui PETRAUSKUI, kuris daklaravo surinkęs apie 14000 parašų, o po to paaiškėjo, kad tik du (ne du tūkstančius, o tik du – savo ir dar vieną).

        Po to partijos kandidatai į Kauno m. savivaldybės tarybą kartu su svečiais iš Vilniaus, pasiskirstę į atskiras grupes, lankėsi kauniečių namuose.

        Rolandas PAKSAS, Rimas Antanas RUČYS, Loreta KEKIENĖ, Jolanta BLAŽEVIČIENĖ ir Napoleonas MICKŪNAS nuvyko į Šilainių mikrorajoną, Kuršių gatvę, kuri randasi netoli pramogų ir prekybos centro MEGA.

sany3186.jpg
sany3187.JPG

        Loreta KEKIENĖ pasakojo, kad Kauno Šilainių mikrorajono gyventojai – įvairių socialinių grupių atstovai. Jai buvo malonus netikėtumas viename bute susitikti savo kolegę – Kauno Aušros gimnazijos mokytoją, su kuria tuoj pat rado bendrą kalbą apie mokyklų tinklo pertvarką Kauno mieste.       

 Partijos  pirmininkas Prezidentas Rolandas PAKSAS ir partijos Kauno m. koordinatorius Rimas Antanas RUČYS vakare dalyvavo televizijos 5 – tojo kanalo “Diskusijos studija” laidoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *