Prezidentas Rolandas PAKSAS: “Sugrąžinkime Lietuvą tautai”

Savaitgalį Kauno muzikiniame teatre partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) atstovai susirinko paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir iškilmingai priimti į savo gretas gausų būrį  naujų narių.
      Renginyje dalyvavęs partijos pirmininkas Prezidentas Rolandas PAKSAS savo kalboje akcentavo: “Čia, mūsų akivaizdoje, vyksta kai kas daugiau, nei politinė kampanija. Tai – kvietimas grąžinti Lietuvą užmirštam žmogui. Padėkite ne vien gauti balsus, bet ir laimėti kryžiaus žygį – sugrąžinti Lietuvą tautai”.
      Šventiniame susitikime ne kartą nuskambėjo mintys apie būtinybę kurti naują, teisinę valstybę. Pastaruoju metu valdžios atstovai dažnai kalba apie gerėjančius makroekonominius rodiklius ir gerėjantį gyvenimą, bet beveik nieko nekalbama apie teisinės valstybės kūrimo problemas ir žmogaus teisių padėtį Lietuvoje. “Šiuolaikinės Lietuvos valstybės pamatiniai akmenys turi būti tvarka, teisingumas, kompetencija, sąžiningumas ir padorumas”, kalbėjo M.Riomerio universiteto dėstytojas Antanas BUKAUSKAS.

9572.jpg
9569.jpg

Partijos Kauno miesto koordinatorius Rimas Antanas RUČYS, kreipdamasis į naujai įstojusius 78 narius, priminė opiausias kauniečių problemas. 
     

9606.jpg

Šventinį vakarą Muzikiniame teatre užbaigė J.Štrauso operetė “Naktis Venecijoje”.

9611.jpg

 Partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *