Loreta KEKIENĖ

Kandidatė į Kauno m. savivaldybės tarybą Loreta KEKIENĖ

loreta.jpg

Gimiau 1963 m. Marijampolėje. Mokiausi ir baigiau J. Jablonskio vidurinę mokyklą (dabar – Rygiškių Jono gimnazija). 1981 – 1986 m. mokiausi Vilniaus valstybinio universiteto Ekonominės kibernetikos ir finansų fakultete (studijavau ekonominės kibernetikos specialybės kursą) ir įgijau ekonomisto – matematiko kvalifikaciją.

2000-2001 m. mokiausi Pedagogų profesinės raidos centro Perkvalifikavimo studijų skyriuje, baigiau pedagogikos ir psichologijos specialybės kursą, įgijau pedagogo – psichologo kvalifikaciją.

1986-1989 m. dirbau Kauno prekybos organizacijų valdybos skaičiavimo centre ekonomiste, o iki 1992 m. ten pat – inžiniere technologe.
Nuo 1998 m. dirbu mokykloje – institucijoje, kuria žmonės pasitiki labiau negu Seimu, teismais ar policija. Šiuo metu Kauno Maironio gimnazijoje dėstau matematiką ir ekonomiką.

Turiu gražią šeimą, abu mano sūnus – studentai: Tadas mokosi Kauno Technologijos universiteto Informatikos fakultete, Dovydas – Kauno Medicinos universitete. Vyras Rimantas – Kauno J.Jablonskio gimnazijos mokytojas.
Nuo 2002 m. – Liberalų demokratų partijos narė. Praeituose savivaldos rinkimuose esu išrinkta Kauno miesto savivaldybės tarybos nare, dirbu Sveikatos komitete bei Pavadinimų sumanymo ir atminimo įamžinimo komisijoje.
Manau, kad puikiausios žmogaus savybės – patikimumas, lojalumas, žodžio laikymasis. Gal esu nepataisoma idealistė, bet negalėčiau atleisti išdavystės. Kai prieš pora metų subyrėjo pakankamai gausi mūsų frakcija Kauno miesto taryboje, kai penki partijos vyrai susirado sau „šiltesnes“ vietas po valdančiųjų partijų sparnu, likau vienintelė liberaldemokratų atstovė.

Neišdaviau ir neišduosiu Prezidento, partijos kolegų, žmonių, kurie manim tiki. Nesu susijusi nei su korupcija, nei su nusikaltėliais. Kaip minėjau, dirbu mokykloje, daug bendrauju su įvairiais žmonėmis, todėl matau ne tik paradinę mūsų šalies, miesto, šeimų gyvenimo pusę, bet iš arti susiduriu su skurdu, emigracijos keliamomis problemomis. Jei kauniečiai pasirinks mane, sieksiu, kad gyvenimo gerėjimą jaustų kiekvienas, o ne tik „elitas“ ar abejotinų apklausų ir statistikos mėgėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *