Prezidento R.PAKSO sveikinimas partijų krepšinio turnyro nugalėtojams

Sveikinu partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) krepšinio komandą, š.m. kovo 24 d. Vilniuje laimėjusią politinių partijų krepšinio turnyrą ir iškovojusią teisę vadintis stipriausia Lietuvos partija krepšinio aikštelėje.
         Linkiu būti stipriausiais visur – ir sporte, ir politikoje, ir siekiant užsibrėžtų tikslų!

Prezidentas Rolandas PAKSAS
Partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) pirmininkas

Nuotraukoje – partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) krepšinio komanda su Prezidentu Rolandu PAKSU ir komandos vadovu Rimu Antanu RUČIU.

Lietuvos politinių partijų krepšinio turnyre “Liberalų ir centro sąjungos taurė – 2007″ dalyvavo aštuonių partijų: partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) – TT(LD), Liberalų ir centro sąjungos – LiCS, Tėvynės sąjungos – TS, Lietuvos valstiečių ir liaudininkų sąjungos – LVLS, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – LLRA, Darbo partijos – DP, Lietuvos socialdemokratų partijos – LSDP, Naujosios sąjungos – NS krepšinio komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų partijos komanda A pogrupyje, rezultatu 26:22 nugalėjusi Liberalų ir centro sąjungos  ir 28:5 Lietuvos valstiečių ir liaudininkų sąjungos – LVLS komandas užėmė pirmąją vietą. Liberaldemokratus pogrupyje įveikė tik Tėvynės sąjungos krepšininkai rezultatu 36:13.

Po to sekė tik pergalės – pusfinalyje rezultatu 57:41 nugalėjusi Darbo partijos komandą, mūsų partijos komanda finale susitiko su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos krepšininkais ir po įtemptos kovos, pasibaigusios rezultatu 41:31 tapo turnyro nugalėtojais.