V.Adamkaus sprendimas – Lietuvos interesų išdavystė

PARTIJOS TVARKA IR TEISINGUMAS (LIBERALAI DEMOKRATAI)

Pranešimas spaudai

2007.04.27

      Prezidento Valdo ADAMKAUS sprendimas vetuoti Liustracijos įstatymą, kuriuo būtų ribojama KGB rezervistų darbinė veikla – Lietuvos nepriklausomybės idėjos išdavystė.
 
      Partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) nuomone, Valdas ADAMKUS šiandien akivaizdžiai pademonstravo, kieno pusėje jis yra – Lietuvos žmonių, ar užsienio specialiųjų tarnybų.

      Dabar visiškai aišku, kad valstybės vadovo deklaracijos apie moralines vertybes, nacionalinį pasididžiavimą ir kitus gražius dalykus tebuvo tuščios kalbos ir spekuliacija žmonių jausmais.

      Valstybės politiniame gyvenime vykstanti sumaištis didžiąja dalimi kilo dėl to, kad Valdas ADAMKUS ir jo aplinka darė viską, kad iš pareigų nebūtų pašalinti Antanas VALIONIS, Arvydas POCIUS ir kiti KGB karininkai.

      Prezidentas Rolandas PAKSAS teigė: “Valdo ADAMKAUS sprendimas dėl KGB rezervininkų, deja, iššauks tik dar didesnę netvarką valstybėje ir visuomenės nepasitenkinimą. Manyčiau, kad tokia valstybės vadovo pozicija diskredituoja Prezidento instituciją ir yra ne kas kita, kaip Lietuvos žmonių ir valstybės interesų išdavystė ”

Partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *