Mieli Partiečiai

Kaip jau žinote š.m. gegužės 12d. vyks partijos Tvarka ir Teisingumas (liberaldemokratai) kongresas. Šio kongreso metu bus renkami tiek partijos pirmininkas, tiek drausmės bei kontrolės komisijos. Be šių rinkimų vyks ir dar vieni – partijos valdybos narių rinkimai.
        Būdamas pakankamai jaunas bei neturėdamas nei patirties nei noro dalyvauti išankstiniuose pokiliminiuose susitarimuose dėl vienos ar kitos pozicijos, tiesiai ir atvirai pareiškiu, kad ketinu kandidatuoti į šią, valdybos nario, poziciją.

        Esu giliai įsitikinęs, kad mūsų partija, pradėjusi atverti kelius jaunimui į savivaldos institucijas, tą patį padarys ir savo viduje.

        Nepaisant jauno amžiaus, manau, esu pakankamai neblogai užsirekomendavęs tiek kaip eilinis partijos narys, tiek kaip jaunimo komiteto pirmininkas tiek kaip skyriaus pirmininkas. Galvoju, kad artėjant 2008 m. rinkimams į seimą novatoriškas, nestandartinis požiūris į tam tikrus dalykus, bei jaunatviška energija ir optimizmas mūsų partijai yra tiesiog būtini, todėl prašau jūsų paramos palaikymo bei pasitikėjimo per būsimą kongresą.

        Tik bendru sutarimu ir ryžtu MES IR VĖL NUGALĖSIME.
        Pagarbiai
        Tvarka ir Teisingumas (liberaldemokratai) narys
        Andrius MAZURONIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *