Ar dar yra nepriklausoma Lietuvos valstybė?

Lietuvos valstybė nedingo niekur. Ji kaip buvo, taip ir yra prie Baltijos jūros. Nedidelė, bet labai graži valstybė, tik kažin ar nepriklausoma.
      Nesąmonė – pasakys bet kas.
      Lietuvos valstybės nepriklausomybė atkurta ir tarptautiniu lygiu pripažinta 1990  metais. Lietuva Europos Sąjungos, visų pagrindinių tarptautinių organizacijų narė. Kokia dar gali būti kalba apie jos nepriklausomybę?
      Ir tai tiesa.
      Išoriškai Lietuva – nepriklausoma valstybė ir jokia užsienio valstybė jos nėra okupavusi, tačiau ar jinai nėra okupuota iš vidaus?
      Ar mūsų valstybės organizme neįsiveisė kitas  vidinis organizmas? Ar mes neturime valstybės valstybėje?
      Daugelis faktų bei įvykių per paskutiniuosius metus patvirtina būtent tai.
      Lietuvos valstybės viduje, pačiuose svarbiausiuose jos organuose, gyvena ir plečiasi kita valstybė – „elitinė Lietuvos valstybė“.
      „Elitinė Lietuvos valstybė“ jau  turi viską. Ji  jau valdo didžiulius piniginius bei administracinius resursus, ji  turi jai pavaldžias jėgos struktūras, specialiąsias tarnybas, teisines institucijas ir net ją nuolankiai aptarnaujančią savo  žiniasklaidą.
      „Elitinė Lietuvos valstybė“ turi net „elitines“ politines partijas, kurios tarsi ir skirtingos, tačiau tarnauja vienam ir tam pačiam tikslui – „elito“ gerovės sukūrimui ir jo išsaugojimui.
      „Elitinė Lietuvos valstybė“ nėra jokiomis teisinėmis kategorijomis apibrėžtas junginys. Šios valstybės vadovų nerenka Lietuvos piliečiai, jie neatsiskaito už atliktus darbus ir nebaudžiami už padarytas niekšybes. Jie papasčiausiai gyvena tarp mūsų ir  tyliai bei tvirtai valdo visus procesus Lietuvos valstybėje.
      Pagrindinis „elitinės Lietuvos“ įstatymas – tai dvigubi standartai bei lozungas – savas visada teisus.
      Savi gali „prichvatizuoti“ butus bei gamyklas, tarnauti svetimų valstybių spec. tarnybose, savi gali net griauti Lietuvos valstybę ar žudyti žmones.
      Savi negali tik vieno. Savi jokiu būdu negali išduoti savo klano ir klanas jų nepamirš.
Būtent klanas ir jų narių vienybė bei beatodairiška viens kito gynyba ir yra „elitinės Lietuvos valstybės“ išlikimo pagrindas.
      Klanas ir jo nariai visagaliai.
      Jie šiandien didžia dalimi sprendžia,  kas gali užimti vadovaujančius postus Lietuvos valstybėje, o kas ne. Jie nusprendžia, kas iš mūsų priklauso elitui, o kas yra niekingi  „runkeliai“.
      Jie deklaruoja žiną, kas yra tiesa, o kas melas.
      Kiekvienas, kuris yra ne su jais, yra jų mirtinas priešas, o priešus reikia naikinti.

      Moraliai, politiškai, jeigu reikia, net  fiziškai.
      Išbandytos priemonės tam yra.
      Nežinau, kas juos jungia.
      Kai kas sako, kad KGB šešėlis ir homoseksualumas.
      Nežinau. Galbūt.
      Gaila, kad ne meilė Lietuvai.
      Žinau viena, kad kol mūsų valstybėje gyvuoja kita, kad ir nelegali valstybė, kol jai vadovaujantis klanas yra galingesnis už teisėtai renkamą valdžią bei Lietuvos žmonių valią,  Lietuva nėra  ir negali būti nei laisva, nei nepriklausoma šalis.
      O gal laikas garsiai, tvirtai ir vieningai pasakyti „gana“?
      Valentinas MAZURONIS yra Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) seniūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *