LNK atsiprašė Prezidento Rolando PAKSO

lnk.jpg

Pirmadienį, liepos 30 d., laidos „Jeigu“ metu LNK televizija viešai atsiprašė Prezidento Rolando PAKSO dėl jos kanalu transliuotame filme paskelbtos informacijos, neatitinkančios tikrovės.

      LNK televizijos eteryje nuskambėjo ši informacija:

      „2007 04 30 LNK televizijos kanalu buvo transliuojamas Rūtos GRINEVIČIŪTĖS filmas apie Prezidentą Rolandą PAKSĄ: „Pinigų traukinys – didžiųjų skandalų užkulisiai“ 2 dalis „Rolandas“. Filme buvo paskelbta informacija apie UAB „Amberinvest“ bei  šios bendrovės akcininką ir valdybos narį Vladimirą Romanovičių TKAČ. 

       Filme teigama, kad Vladimiras Romanovičius TKAČ buvęs sovietinės komunistų partijos centro komiteto kadrų skyriaus viršininkas, pernai sulaikytas Kijeve, apkaltinus sukčių susivienijimo organizavimu. Iki tol jis buvęs Ukrainos valstybės sekretoriaus patarėjas. Įtariama, kad jis siekia kontroliuoti Prezidento Vladimiro JUŠČENKOS ryšius su Rusija, yra Rusijos Dūmos deputato A.LEBEDEVO patarėjas.
       Tokia informacija neatitinka tikrovės, kenkia UAB „Amberinvest“ dalykinei reputacijai ir žemina šios bendrovės akcininko, valdybos nario Vladimiro Romanovičiaus TKAČ garbę ir orumą. Minėtasis asmuo yra Rusijos pilietis, akademikas ir su pateikta informacija apie bendrapavardį nieko bendro neturi.
       Dėl padarytos klaidos atsiprašome Prezidento Rolando PAKSO, UAB „Amberinvest“ generalinio direktoriaus Aivaro STUMBRO ir akademiko Vladimiro Romanovičiaus TKAČ.“

      Partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) informacija

2 komentarai

 1. Povilas Rėklaitis rašo:
  2007 07 31, 23:27 Šlyktšu darosi, kaip žurnalistai giliai neįsigilinę į detales ima ir spekuliuoja surinkta informacija. Tik ir nori kuo skaudžiau įkasti liberaldemokratams… Tikiuosi, jog po Strasbūro žmogaus teisių teismo išaiškinimo dėl R. Pakso, ateis visiems gandams ir šmeižtui galas!
 2. Algirdas Ž. rašo:
  2007 08 01, 10:34 Didžiausias visų laikų moralinio autoriteto ir valstybininkų klano užtarėjo Valdo Adamkaus pažeidimas yra šalies Prezidento pareigų uzurpavimas (uzurpavimas tai valdžios užgrobimas ar teisų pasisavinimas). Kas, kodėl ir kokiu būdu neprisiekusiam pagal įstatymo reikalavimus V.Adamkui sudarė sąlygas eiti prezidento pareigas? Kokios galimos šių neteisėtų veiksmų pasekmės?
  Atsakymas į klausimą “kas?” yra labai paprastas. Visi prisimename LTV transliaciją, kai naujai Prezidentu išrinktas ponas Valdas Adamkus turėjo prisiekti Tautai LR Seime. Dabar šis televizijos įrašas saugomas taip, kad vien jo galimo paviešijimo priminimu KGB rezervo komanda gali priversti bet kokį uzurpatorių klusniai tylėti arba kažką nerišliai kalbėti apie negalėjimą išvaryti gyventi į gatvę valstybės tarnybinių butų supirkėją. Tas “kas” tai Konstitucinio Teismo pirmininkas Egidijus Kūris, savo parašu patvirtinęs V.Adamkaus iškraipytą prezidentinę priesaiką. Vyriausiuoju kariuomenės vadu tituluojamas prezidentas neprisiekė saugoti Lietuvos žemių vientisumą. Gal dėl savo tamprių ryšių su Amerika, jos verslininkais, kuriems suteikė neįkainojamų paslaugų ir Meksikos papludimiais, skirtais jo poilsiui, V.Adamkus Lietuvos žemių vientisumo nebrangina, tačiau tai valstybei gyvybiškai svarbi jos egzistavimo sąlyga. Atsakyti į klausimą “Kodėl?” būtų sudėtinga, bet tai gali būti noras įsiteikti V.Adamkui ir sulaukti jo paramos, kai per sekančius rinkimus, pasibaigus KT teisėjo kadencijai, E.Kūris sieks būti išrinktas šalies Prezidentu. Tiesa, dabar E.Kūris kaip politiškai ir juodųjų dvasių įtakotas KT teisėjas didelių šansų būti išrinktu neturi ir gal pats jau supranta.
  Kokiu būdu E.Kūris padarė V.Adamkų neteisėtu prezidentu, tai yra to dabar neviešinamo ir KGB rezervininkų grupuotės, Seimo gujamos iš VSD, televizijos įrašo paslaptis. Tačiau transliaciją žiūrėję dar prisimena, kad V.Adamkaus nevykusią priesaiką pridengė E.Kūris, nepabijojęs suteršti KT teisėjo ir pirmininko mantijos bei savo paties priesaikos neteisėtais veiksmais, savo parašu patvirtindamas Prezidento įstatymo reikalavimų neatitinkančią priesaiką. Prezidento įstatymas draudžia tvirtinti neatitinkančio turinio prezidentinę priesaiką ir kategoriškai nustato, kad asmuo, atsisakęs prisiekti ar pakeitęs prezidentinės priesaikos žodžius, laikomas neprisiekusiu ir negali eiti Prezidento pareigų.
  V.Adamkus, tinkamai neprisiekęs, pagal Prezidento įstatymą negali eiti Prezidento pareigų, bet jas eina, pareigas uzurpavęs su sulaužusio Konstitucinio Teismo teisėjo priesaiką E.Kūrio pagalba. Štai kaip veikia “valstybininkų” klanas, sąmokslo būdu inscenizavęs apkaltą ir nuvertęs demokratiškai išrinktą Prezidentą Rolandą Paksą. Tačiau Lietuvos valstybės istorija sustatys tuos sąmokslo veikėjus į gėdos gretą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *