Paskutinė instancija – 2

Š.m. lapkričio mėn. 27 d. per per komercinę LNK televiziją vėl buvo transliuota  žurnalistės Rūtos GRINEVIČIŪTĖS vedama laida “Paskutinė instancija”.  

      LNK tiriamosios publicistikos laida „Paskutinė instancija“ toliau tęsė tyrimą apie Juro ABROMAVIČIAUS žūties aplinkybes.
      Sekdami klaidžiais herojaus pėdsakais, žurnalistai pasibeldė į tariamo žudiko namus.

      Po mirties neoficialiai apkaltinto Juro ABROMAVIČIAUS nužudymu Vytauto GRYBAUSKO našlė pirmą kartą žurnalistams pasakojo apie savo vyro draugus ir priešus.

       Jos pasakojimas paskatino grįžti į 1993 metus, į Pakaunės miškus, kur, kaip spėja žurnalistai, susidūrė dvi jėgos: tos, kurios siekė išprovokuoti pilietinio karo ugnį ir tie, kurie vos spėjo ją užgesinti.
      „Paskutinei instancijai“ buvo perduota unikali filmuota medžiaga, kuri neleis meluoti nei vienai pusei“, – taip teigia laidos autorė Rūta Grinevičiūtė.

      Anot jos, žurnalistai buvo šokiruoti tuose dokumentiniuose kadruose išgirdę Jurą ABROMAVIČIŲ sakant savanoriams: „Jei tave puola – šaudyk“. 

      Puolimo tąsyk tikėtasi iš policijos arba iš vidaus kariuomenės.
      Parodyta  dar daugiau epizodų iš vienoje viešųjų ryšių laboratorijoje vykusių specialiosios Seimo komisijos liudininkų treniruočių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *