Rolandas PAKSAS ir Estijos ambasadorius aptarė Lietuvos energetikos perspektyvas

Lapkričio 27 d.  partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) pirmininkas Prezidentas Rolandas PAKSAS susitiko su Estijos ambasadoriumi Lietuvoje Andresu TROPPU (Andres TROPP).

Andres TROPP

       Pagrindinė susitikimo tema – atominės energetikos Lietuvoje perspektyvos bei Estijos vaidmuo su šia veiklos sritimi susijusiuose projektuose.  Ambasadorius teiravosi Rolando PAKSO nuomonės apie nacionalinio investuotojo ir naujos atominės elektrinės statybos projektus.
       Rolandas PAKSAS išreiškė partijos poziciją, kad Lietuva privalo išlikti atominės energetikos valstybė, pasisakė prieš antrojo IAE bloko uždarymą, nepastačius naujo. Rolandas PAKSAS pabrėžė, kad partijai Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) laimėjus artėjančius Seimo  rinkimus ir sudarius Vyriausybę, antrasis IAE blokas nebus uždarytas, nepriklausomai nuo to, kokios nuomonės apie tai būtų ES.
       Andresas TROPPAS domėjosi Rolando PAKSO vadovaujamos partijos  perspektyvomis, tolesniais veiklos etapas, laimėjus savivaldos rinkimus Vilniuje.
       Susitikimas įvyko partijos Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) centrinėje būstinėje Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *