Rezoliucija

Partijos Tvarka ir Teisingumas (Liberalai demokratai) Tarybos

                                     R E Z O L I U C I J A

      Valdžia Lietuvoje šiandien – ne Prezidentas, Seimas ar vyriausybė.
         Lietuvos Respublikos nebevaldo piliečių išrinktos ar, kaip numato Konstitucija, paskirtos institucijos.

      Antikonstitucinėmis priemonėmis valdžią uzurpavo šešėlinis valstybininkų klanas. Jo niekas nerinko. Niekas šiam nesuteikė ir jokių įgaliojimų, bet jis sukūrė savo valstybę visų mūsų Lietuvoje.

      Klanas sprendžia, kas turi būti valstybės Prezidentas, premjeras, kas turi vadovauti teismams, kitoms svarbioms valstybės institucijoms ir kokios jų parinktos ar pasirinktos politinės jėgos gali sudaryti Vyriausybę.

      Tie, kas neįtinka minėtam klanui, juodinami ir kompromituojami nesirenkant jokių priemonių. Tokius žmones, politines ar visuomenines organizacijas, kurios priešinasi „valstybininkų“ užmačioms, siekiama sumenkinti ir politiškai sunaikinti. Nesibodima organizuoti net valstybinius perversmus ar kurpti baudžiamąsias bylas oponentams.

      Klano atstovai veikia prezidentūroje, vyriausybėje, užsienio reikalų ministerijoje, valstybės saugumo departamente bei kitose teisėsaugos institucijose. Šios valstybės valstybėje stuburą sudaro jėgos, susibūrusios apie „Lietuvos ryto“ savininkus bei juos remiančius įtakingus klano atstovus.

      Panaudodami laikraščius, internetinius portalus, televizijas, tarp jų – ir visuomeninį transliuotoją Lietuvos radiją ir televiziją – klano atstovai gina tik savo ir savo bičiulių ekonominius bei politinius interesus, reketuoja ir šantažuoja visą Lietuvą.

      Susidariusi situacija kelia realią grėsmę Lietuvos valstybės nepriklausomybei ir jos nacionaliniam saugumui.

      Šiandien užvaldytos valstybės piliečiai  turi pasirinkti: tylėti, klusniai nulenkus galvas, ar demontuoti blogio centrą ir susigrąžinti iš jų pavogtą Lietuvos valstybę.

      – Tą, dėl kurios buvome kartu Atgimimo metais.

      – Tą, dėl kurios susikibę rankomis stovėjome vasarišką rugpjūčio dieną ir žvarbią sausio naktį.

      Mes kviečiame kovoti dėl laisvos, demokratiškos, nuo stambaus kapitalo nepriklausomos Lietuvos.

      Tik jos piliečiai, gyvenantys ir dirbantys Lietuvos žemėje, mūsų protėvių čia įkurtoje valstybėje, yra vieninteliai jos šeimininkai.

      Tik jie, o ne „valstybininkų“ klanas, gali spręsti, kaip toliau gyvens mūsų Tėvynė Lietuva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *