Rolandas PAKSAS: „Mes pasieksime, kad Lietuva taptų gerovės valstybe kiekvienam„

Lietuvos gyvenime šiandien ryškėjant vis skaudesnėms politinėms ir ekonominėms problemoms, kurios vis stipriau smogia kiekvienam šalies piliečui, žmonėms itin aktualūs du klausimai: kas kaltas ir ką daryti?

Lietuvoje yra viena politinė jėga, kuri į pirmąjį klausimą turi labai aiškų atsakymą. Partija Tvarka ir teisingumas sako, kad Lietuvą per septyniolika metų nuvaldė socialdemokratai ir konservatoriai. Tačiau kaip rasti atsakymą į antrąjį klausimą – ką daryti? Kaip pakeisti kompartijos instruktorių ir KGB rezervistų vykdomą politiką, o svarbiausia – ką daryti, kad pasikeistų visų Lietuvos piliečų gyvenimas?

Ar partija Tvarka ir teisingumas žino atsakymą? Šį klausimą pateikėme jau keletą mėnesių Lietuvos gyventojų didžiausią pasitikėjimą turinčos partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkui, Prezidentui Rolandui PAKSUI.

Interviu su R.Paksu

– Taip, žinome. Įvardiję problemas ir asmenis, aiškiai pasakę, kad Lietuvos šiandien nevaldo teisėtai išrinktos valdžios institucijos, bet ją uzurpavo „valstybininkų“ klanas, mes sakome, kad būdami valdžioje, sugrąžinsime Lietuvą paprastam jos žmogui. Mūsų Konstitucija paseno. Atėjo laikas tautai referendume apsispręsti, kokios Lietuvos nori jos žmonės: prezidentinės ar parlamentinės respublikos?
Kitas žingsnis – nedelsiant peržiūrėsime visus abejotinus ir skandalingus valstybės turto privatizavimo sandorius (tarp jų – ir „Komjaunimo tiesos – Lietuvos ryto„) ir ten, kur rasime netvarką, kaltieji turės atsakyti pagal įstatymus.
Lietuva ne kalbomis, bet iš tiesų taps žinių visuomene. Kiekviena šeima galės nemokamai naudotis internetu. Kiekvienam abiturientui valstybė skirs nešiojamąjį kompiuterį – juk Lietuvai labai reikia žingeidžių, gabių ir išsilavinusių jaunų žmonių. Mes pasieksime, kad Lietuva pagal bendrojo vidaus produkto dydį vienam gyventojui, pagal socialinės raidos rodiklius būtų pirmame Europos šalių dešimtuke. Lietuva bus pirmame mažiausiai korumpuotų šalių dešimtuke. Ne tik mokytojų, bei ir kitų mažai uždirbančų socialinės ir kultūros sferų darbuotojų darbo užmokestis bus pradėtas didinti nuo 2009 metų pradžios.
Konkretūs žingsniai, kurių imsimės iškart, dar šių metų pabaigoje – mažinsime valstybės institucijų reprezentacines ir valdymo išlaidas. Formuojant kitų metų biudžetą, jau numatysime, kad būtų sumažintas gyventojų pajamų mokestis mažas ir vidutines pajamas uždirbantiems asmenims, o šeimos, auginančos tris ir daugiau vaikų, nuo jo bus atleistos.
Neatsisakėme ir mūsų nuolat akcentuojamos programinės nuostatos – panaikinti apskritis. Tai bus padaryta, o vietoje jų kaip pagrindinius ūkio, švietimo ir kultūros branduolius įteisinsime Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Sūduvos regionus.
Mūsų laukia daug kitų darbų ir aš tikiuosi kiekvieno Lietuvos žmogaus, kuris nori gyventi teisingoje ir tvarkingoje valstybėje, pagalbos. Juk visi to norime, ar ne?

– Ačū Jums už pokalbį ir sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *