Partijos Tvarka ir teisingumas kandidatai pasklido po rinkimų apygardas Vilniuje

Mantas BUTKUS

      Įsiamžinę prie paminklo vieninteliam Lietuvos karaliui Mindaugui, dešimt partijos Tvarka ir teisingumas kandidatų rinkimuose į Seimą vienmandatėse apygardose vakar pasklido po Vilnių.

      Taip simboliškai sostinėje prasidėjo partijos kandidatų kelias pas rinkėjus įvairiose Vilniaus vietose. Nuo paminklo karaliui Mindaugui apie žygį per Lietuvą vardan geresnės valstybės dar vasario 16-ąją paskelbusi partija Tvarka ir teisingumas, kartu su 45 kandidatais jau surengė daugiau kaip pusšimtį susitikimų su rinkėjais.

      Per tą laiką jau apvažiuota beveik visa Lietuva. Susitikimai vyko ne tik erdviose ir pilnose kultūros centrų salėse, bet ir seniūnijose, socialinės globos, gydymo įstaigose, paprastų kaimo žmonių sodybose ir daugiaaukščių namų butuose miestuose.

      Vienmandatėse rinkimų apygardose Vilniuje kandidatuoja ir jau žinomi partiečiai, atstovaujantys šiandieninė Tvarkos ir teisingumo frakciją Seime, ir partijos jaunimas. Tai ir buvęs ministras, Seimo narys Dailis Alfonsas BARAKAUSKAS, Seimo nariai Ona VALIUKEVIČIŪTĖ, Rimantas SMETONA. Tarp jaunimo – vienas iš jauniausių kandidatų į Seimo narius ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje – Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Jonas JUODKA, savivaldybės tarybos sekretorius Paulius PAULIONIS, dar ir trisdešimties neturintis Andrius MAZURONIS. 

      Partijos pirmininkas, Prezidentas Rolandas PAKSAS, kalbėdamas apie šiandien Lietuvą ištikusią valdžios krizę, sakė kad ją įveikti galės tik darni, darbšti ir ambicingus tikslus turinti komanda, siūlanti konkrečius sprendimus pakeisti sudėtingą situaciją Lietuvoje. “Dalis tos komandos esate jūs. Ir jums teks labai sunkus uždavinys – išsklaidyti vis gausėjantį šiandieninės, iš žmonių savo reikmėms valstybę pavogusios, valdžios purvą ir melą, atsispirti įvairioms provokacijoms, kurių tikrai dar bus. Jums teks įtikinti vilniečius, kad tik turint daugumos rinkėjų pasitikėjimą, prie kurio pridėsite savo sugebėjumus ir ryžtą, valstybėje pavyks pasiekti ir tvarką, ir teisingumą. Linkiu sveikatos ir kantrybės”, – dešimčiai kandidatų vienmandatėse rinkimų apygardose Vilniuje sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas PAKSAS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *