Pažadus privalo tesėti ir vyriausybė

Pažadus privalo tesėti ir vyriausybė
Antanina PETRAUSKAITĖ

           Susivieniję  Šiaulių miesto daugiabučių namų bendrijų atstovai  kartu su  Seimo  nariu Valentinu MAZURONIU ir Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nare Daiva MATONIENE mitinge Vilniuje prie Vyriausybės rūmų reikalavo, kad daugiabučių namų renovacijos klausimai Šiauliuose būtų sprendžiami iš esmės ir operatyviai.
           “Gaila, kad aktyviausieji yra baudžiami.  2007 metais Šiaulių miestas  buvo apdovanotas Aplinkos ministro padėka už didžiausią pažangą, dalyvaujant daugiabučių namų modernizavimo programoje. Dabar daugiabučių namų gyventojai ir  pirmininkai yra palikti nežinioje. Valdžia jiems daug prižadėjo ir neskuba tesėti savo pažadų. Daugiau kaip pusmetį pradėti renovacijos  darbai yra sustabdyti, o kainos kyla kasdien”,- teigia Daiva  MATONIENĖ.
           “Vyriausybė privalo pradėti iš esmės spręsti  daugiabučių namų modernizavimo problemas Lietuvoje. Gyventojai nebetiki tuščiais pažadais, jiems reikia konkrečių atsakymų bei konkrečios paramos. Nors Šiauliuose daugiabučių namų renovacijos procesas ir pajudėjo, tačiau keliasdešimt  renovuojamų namų yra tik lašas jūroje. Vyriausybė privalo ne vaizduoti. kad sprendžia daugiabučių namų renovavimo problemą paskirdama tam vos keliasdešimt milijonų litų, o vykdyti rimtą valstybinę programą padedančią žmonėms mokėti už šilumą mažiau.”,- teigia Valentinas MAZURONIS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *