Partiją “Tvarka ir teisingumas” konsultuos viešųjų ryšių specialistai iš Amerikos kompanijos Brown LIoyd James

 Ketvirtadienį partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas PAKSAS bei pirmininko pirmasis pavaduotojas, rinkimų štabo vadovas Valentinas MAZURONIS susitiko su kompanijos Brown LIoyd James atstovu Mike HOLTZMAN.

      Susitikimo metu sutarta, kad JAV kompanija Brown Lloyd James partijai Tvarka ir teisingumas, rengiantis Seimo rinkimams teiks visuomeninių ryšių konsultacijas. Jos bus pratęstos ir po rinkimų. Partneriai taip pat padės partijai užmegzti kontaktus su kolegomis Vakarų valstybėse: užsienio politikais, žmogaus teisių organizacijomis, judėjimais už demokratiją, prieš korupciją ir piktnaudžiavimą valdžia.

      Bendradarbiavimo sutartį su amerikiečių kompanija pasirašė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, rinkimų štabo vadovas Valentinas MAZURONIS. Pasak jo, tai generalinė sutartis jos šalims dirbti kartu. „Na, o dirbama bus projektiniu principu. Aptarsime  konkrečius projektus, o tada bus sudaromos atskiros sutartys“, – sakė politikas.

      Pats kompanijos bendrasavininkis Mike HOLTZMAN dirbo JAV prezidento Bilo CLINTONO rinkimų kampanijoje. Agentūra Brown LIoyd James bendradarbiavo ir dirba su leiboristų ir konservatorių partijomis Didžiojoje Britanijoje, kitų Europos Sąjungos valstybių politinėmis partijomis ir politikos veikėjais, Didžiosios Britanijos karališkąja šeima. Kompanija taip pat dirbo su pasaulio muzikos įžymybėmis „Beatles“ ir kompozitoriumi Andrew Lloyde WEBBER‘IU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *