Prasidėjo Prezidento Rolando PAKSO ir komandos skrydis per Lietuvą

Mantas BUTKUS

      Sraigtasparnio skrydžiu Iš Vilniaus šeštadienį prasidėjo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko, Prezidento Rolando PAKSO ir komandos turas po Lietuvą. Pristatant partijos kandidatus į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose, partijos siekius ir nuostatas, ketinama aplankyti tris dešimtis šalies miestų.

      Jau pabuvota Širvintose, Jonavoje, Šiauliuose, Telšiuose. Susitikimų devizas – „Už tvarką, už teisingumą, už Lietuvą“. Šis šūkis – tai ir partijos priesakas kandidatams šalyje siekti tvarkos ir teisingumo, dirbti vardan jos žmonių. 

      „Mielieji, mes atskridome pas jus šiandien tam, kad Lietuvai nereikėtų išskristi į Angliją, Ispaniją, kitas užsienio šalis ieškoti laimės ir darbo. Mes atskridome pasakyti, kad mes neuždarysime Ignalinos atominės elektrinės po 2009 metų. Mes neleisime šalyje kilti neregėto masto energetikos krizei, nes partijai Tvarka ir teisingumas pirmiausiai yra svarbūs Lietuvos žmonių, o ne Europos Sąjungos interesai. Mes norime su jumis diskutuoti, ar ne laikas pradėti svarstyti dėl mirties bausmės sugrąžinimo, pradėti diskusiją, kokia Lietuva turi būti: parlamentinė ar prezidentinė valstybė?“, – susitikime Jonavoje kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas PAKSAS.

      Susitikimų metu pristatomi ne tik partijos kandidatai vienmandatėse rinkimų programose, bet ir partijos programinės nuostatos siekti tvarkos ir teisingumo, kalbama apie konkrečius žingsnius kurie bus atlikti įgyvendinant, jog Lietuvoje būtų nemokamas aukštasis mokslas, panaikinta žmonių veiklą ribojanti itin įsišaknijusi įvairių draudimų ir leidimų sistema, sumažintas Seimo narių skaičius.

      „Jūsų padedami, mes privalome sukurti, iš aš tikiu, kad sukursime turtingą, įtakingą ir visiems vienodai teisingą žmonių gerovės valstybę, – sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas PAKSAS. 

      Susirinkusieji ir po renginio nenorėjo išsiskirti su vieninteliu drąsiu ir ryžtingu ir vienu iš populiariausių Lietuvos politiku, kuriuo pasitiki daugelis šalies gyventojų. Prezidento autografo ant atvirutės kantrai laukė ir jaunas, ir senas. Žmonės spaudė rankas, linkėjo sveikatos ir stiprybės, sėkmės Tvarkos ir teisingumo partijai ir jos lyderiui, Prezidentui Rolandui PAKSUI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *