Prezidentas Rolandas PAKSAS tęsia žygį po Lietuvą

 Liepos mėnesį pradėjęs skrydžius po Lietuvą, šeštadienio rytą partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas  Rolandas PAKSAS kartu su  komandos nariais aplankė Kauno automobilių turgaus prekeivius. Partijos lyderį atlydėjo partijos atsakingasis sekretorius Rimas Antanas RUČYS, Seimo nariai Remigijus AČAS ir Egidijus KLUMBYS.
      Kartu su partijos vadovais su automobilių pardavėjais ir pirkėjais kalbėjosi ir visi Kaune vienmandatėse rinkimų apygardose kandidatuojantis partijos Tvarka ir teisingumas atstovai: Algimantas MILEIKA, Loreta KEKIENĖ, Violeta ANANKIENĖ, Vytautas GIRNIUS, Kristina SUDŽIENĖ, Gitas JUŠKEVIČIUS, Algirdas VILIMAS, Algimantas LIUBINSKAS.
      Vos įžengęs į turgavietės teritoriją, Prezidentas tapo laukiamiausiu žmogumi. Smalsūs prekeiviai ir pirkėjai, netikėtam svečiui nesibaimindami spaudė ranką, prašė autografo ir dalinosi savo problemomis. Drovesni – mobiliaisiais telefonais ir fotoaparatais bandė įamžinti Rolando PAKSO apsilankymą turgavietėje.

      „Lietuvos žmonėms netrūksta veiklumo ir geranoriškumo. Mūsų politikams šių savybių dažnai stinga“, – kalbėjo Prezidentas Rolandas PAKSAS.
      Susitikimas su Kauno gyventojais – vienas iš 30 iki rugsėjo 7 d. suplanuotų susitikimų. Jų metu pristatomos partijos programinės nuostatos, kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose, išklausomi rinkėjų rūpesčiai ir lūkesčiai.
       „Su žmonėmis mes kalbame apie konkrečius žingsnius, kurie bus atlikti mums įžengus į valdžią. Kalbu apie nemokamą aukštąjį mokslą ir draudimus ribojančius Lietuvos piliečių veiklą, kurie bus panaikinti“, – ateities planus atskleidė Rolandas PAKSAS.
      Prezidentas taip pat priminė apie Tvarkos ir teisingumo partijos pagalbos akciją: nuo politikų, valdininkų arba biurokratų nukentėję žmonės iki Seimo rinkimų gali skambinti pagalbos telefonu 8-5-262-0000. Visos išgirstos problemos įrašomos į vadinamąją juodąją skundų arba pagalbos knygą. Gyventojų nurodytos problemos bus sprendžiamos po rinkimų, kai partijos Tvarka ir teisingumas atstovai bus valdžioje.

      „Mes nenusišalinsime nuo žmonių, turėdami valdžios svertus, spręsime, o ne vilkinsime jų problemas“, – pabrėžė Rolandas PAKSAS.
      Kaip sakė Prezidentas Rolandas PAKSAS, partija Tvarka ir teisingumas dar kovo mėnesį paskelbė rinkimų į Seimą programos projektą.
      „Per tą laiką susitikimuose išgirdome, tai kas aktualu Lietuvos žmonėms, vis dėjome jų pasiūlymus į šią programą, todėl galiu drąsiai pasakyti, kad mūsų programa jau tampa valstybės žmonių ir lūkesčių programa, pagal kurios nuostatas gyvens Lietuva“, – sakė partijos pirmininkas, Prezidentas Rolandas PAKSAS.
      Beje, kaip tik vakar Kaune partijos Tvarka ir teisingumas Taryba savo sprendimu papildė dalį programos ir patvirtino partijos kandidatų daugiamandatėje apygardoje sąrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *