Pažintis su Algimantu LIUBINSKU

Pažintis su Algimantu LIUBINSKU

Egidijus Haroldas PETRUITIS

Egidijus Haroldas PETRUITIS     
  
       

        Algimanto Liubinsko nuopelnus Lietuvos futbolui sunku pervertinti, nes daugelis gerai juos žino, bet man nusišypsojo laimė pažinti jį ne kaip trenerį, o kaip puikų žmogų.

      Kadangi, Algimantas LIUBINSKAS iškeltas partijos Tvarka ir teisingumas kandidatu, Kauno Pramonės vienmandatėje rinkimų apygardoje numeris 17, o aš esu šios partijos Kauno miesto Pramonės skyriaus pirmininkas, mums tenka kartu dirbti ruošiantis rinkimams.

        Prieš susipažindamas tikrai nesitikėjau, kad toks garsus žmogus Lietuvoje bus toks paprastas ir nuoširdus bendravime. Matydamas, kokią didelę pagarbą Algimantui reiškia žmonės, kurie jį seniai pažįsta, supratau, kad jis tikrai doras žmogus.

      Man labai patiko Algimanto LIUBINSKO požiūris į sporto populiarinimą Lietuvoje. Kaip galima nebrangiai sutvarkyti mokyklų sporto aikštynus ir mintis, kad jais galėtų naudotis ne tik mokiniai, bet ir visa bendruomenė.

      Kad tokie aikštynai turi būti ne seimo narių „dovana“ rinkėjams prieš rinkimus, o nuosekli valstybės vykdoma programa, kad tai būtų ne tik krepšinio aikštelės, o kompleksai, pritaikyti tiek krepšiniui, tiek futbolui, tiek kitiems sportiniams žaidimams.
        Tokiuose aikštynuose rengiamos varžybos skatintų žmones sportuoti, o tai daugelio šiandienos negandų profilaktika. Sportas yra naudingas mūsų sveikatai, dalyvavimas šeimyninėse sporto varžybose sutvirtintų šeimų tarpusavio santykius.

      Be to, aktyvus laisvalaikio leidimas mažintų jaunimo polinkį į alkoholizmą, narkotikų naudojimą, net chuliganizmą. Dar viena aktyvaus laisvalaikio leidimo priemonė dviratis, žinoma, gali būti naudojama ir kaip transporto priemonė. Tam tereikia sutvarkyti dviračių takus ir tinkamai juos prižiūrėti.
        Dar daug galima vardinti, ką gero visuomenei duotų sporto populiarinimas, bet svarbiausiai, kad Algimantas yra tas žmogus, kuriam tai nėra tik tušti žodžiai, jis turi aiškią viziją kaip tai pasiekti.

      Jei jam patikėtumėme Lietuvos sportą, manau, jau netolimoje ateityje Lietuvą garsintų ne tik krepšininkai, bet ir kitų sporto šakų atstovų pasiekimai. Algimantas LIUBINSKAS yra tikras Lietuvos patriotas, jis deda visas savo žinias, patirtį ir pastangas, kad mūsų šalis garsėtų sportinėmis pergalėmis.
        Visus, kurie neabejingi rytdienos Lietuvos sportui, kviečiu atiduoti savo balsą už Algimantą LIUBINSKĄ spalio 12 dieną Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose. Beje, apie rinkimus, Algimantas nusprendė aktyviai už save agituoti tiesiogiai susitikinėdamas su rinkėjais. Pasak jo, tie kandidatai, kurie nuo rinkėjų slepiasi už didelių plakatų, televizorių ar kompiuterių ekranų, neverti Seimo nario mandato.
        Taigi, visi 17-tos Pramonės apygardos rinkėjai gali asmeniškai susipažinti su savo kandidatu vienmandatininku, ilgamečiu Lietuvos futbolo rinktinės treneriu Algimantu LIUBINSKU.
        Aš asmeniškai jaučiu didelę pagarbą šiam žmogui, tikiu jo nuoširdumu ir stengsiuosi kaip įmanydamas jam padėti ne tik rinkiminės kompanijos metu, bet ir įgyvendinant jam savo idėjas ir siekius vardan Lietuvos šlovės ir mūsų geresnio gyvenimo.
        Norėčiau, kad Kauno miesto Pramonės apygardos rinkėjai ir visi Lietuvos žmonės Algimantu pasitikėtų bei suteiktų jam šansą atstovauti mus Lietuvos Republikos Seime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *