Linkiu teisingo pasirinkimo!

Linkiu teisingo pasirinkimo!

Tvarka ir teisingumas

       Diena keičia dieną, ir netrukus išauš 2008-ųjų spalio 12-oji, naujos kadencijos Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų diena. Kokias permainas šie rinkimai atneš, ko galima būtų tikėtis ir ką galima palinkėti?
      Visiems Jonavos krašto žmonėms, kaip ir visiems Lietuvos žmonėms, aš noriu palinkėti ne tariamai, bet realiai pajusti, kad mūsų gyvenimas gerėja, kad keičiasi ne tik BVP ir statistinių lentelių skaičiai, bet kad keičiasi realios gyventojų pajamos, nuperkamų prekių kiekis, keičiasi laisvalaikio praleidimo būdas, keičiasi tarpusavio bendravimas.

      Noriu paprasčiausiai palinkėti, kad nuėjus į maisto prekių parduotuvę arba vaistinę, nereikėtų bijoti, jog pristigs pinigėlių būtiniems medikamentams ar maisto produktams įsigyti. Šiuo metu, tenka pripažinti, jog tas gyvenimas gerėja tik nedaugeliui Lietuvos „elito“ atstovų, o milžiniškas atotrūkis tarp prabangiai gyvenančių žmonių ir skurstančių šalies gyventojų, deja, pastebimai ir toliau auga.
       Gerbiu ilgametę patirtį ir patyrimą, tačiau esu įsitikinęs, jog Lietuvoje dabar reikia rimtų permainų, todėl neverta pasitikėti sustabarėjusiomis, save tradicinėmis vadinančiomis partijomis. Jos savo rankose jau turėjo realią galią, turėjo galimybę pakeisti paprastų Lietuvos žmonių gyvenimus. Deja, jos to nepadarė, tik sau ir savo artimiesiems padėjo ženkliai pasigerinti gyvenimo kokybę.
       Artėjant rinkimams linkiu balsuoti už esmines permainas ir už tuos kandidatus, kurie ne savo  gražiais žodžiais, bet realiais darbais, savo kompetencija jau įrodė, kad gali pakeisti dabartinę sudėtingą šalies padėtį.

      Ir abejojančiam garantuoju, kad tokia patikimų žmonių komanda yra – tai partiją Tvarka ir teisingumas.

      Jonavos vienmandatėje apygardoje mūsų kandidatas – Vytas VAICEKAUSKAS.

      Jis taip pat, kandidatuoja partijos Tvarka ir teisingumas sąraše 49-uoju numeriu, o šių eilučių autorius Žygimantas ŽALNERAUSKAS 83-uoju.

      Pilietiškai nusiteikusiems Lietuvos žmonėms dabar yra puiki proga pakeisti sustabarėjusią valdžią! Balsuokite už partiją Tvarka ir teisingumas, jos lyderio Prezidento Rolando PAKSO bendražygių komandą, kurie net ir pačiu sunkiausiu gyvenimo laikotarpiu neišdavė Prezidento, nestojo pusėn tų, kurie proteguoja didžiųjų oligarchų, finansinių grupuočių interesus, bet drąsiai ginė daugumos paprastų šalies gyventojų viltis ir lūkesčius.
      Ateikite į rinkimus, balsuokite už partiją Tvarka ir teisingumas, linkiu teisingo pasirinkimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *