VARDAN TVARKOS IR TEISINGUMO MŪSŲ VALSTYBĖJE

VARDAN TVARKOS IR TEISINGUMO MŪSŲ VALSTYBĖJE

Tvarka ir teisingumas
Rolandas PAKSAS

      Mielieji,

      Sekmadienį mūsų laukia pasirinkimas. Tarp šiandienos ir ateities.
      Kiekvienas privalome apsispręsti. Prisimindami praeitį ir įvertindami dabartį.

      Aš norėčiau, kad mes pasirinktume kurti tokią valstybę, kurią savo vizijose matė Lietuvos karalius Mindaugas. Mes galime imtis tokios Lietuvos – tautinės ir patriotinės valstybės – statybos, į kurios pamatus akmenis dėjo mūsų didžiavyriai Vincas KUDIRKA ir Jonas BASANAVIČIUS.

      Mes privalome sukurti iš tiesų laisvą, demokratišką ir nepriklausomą Lietuvą, vardan kurios mūsų seneliai ir tėvai perėjo pokario skausmą ir Sibiro tremtį.

      Rinkimai į Seimą – spalio 12-ąją. Gal simboliška, kad rytojus po jų, spalio 13-oji, sutampa su mūsų partijos numeriu šiuose rinkimuose. Nes skaičius 13 simbolizuoja atgimimą, naujo etapo pradžią. Ir Jūsų valios bei paramos dėka mes kartu pradėsime kurti kitokią, geresnę valstybę.

      Mūsų, o ne kompartijos instruktorių ir KGB rezervistų „elito“ bei taip vadinamų „valstybininkų“ valstybę. Ji bus vienodai teisinga visiems. Ji bus stipri, įtakinga, turtinga gerovės valstybė.

      Ateikite į rinkimus. Ateikite ir paraginkite kitus. Eikime už Lietuvą – be skurdo, melo, išnaudojimo. Už valstybę be emigracijos. Už Lietuvą, kurioje vertinamas kiekvienas jos žmogus. Eikime vardan tėvų, vaikų ir anūkų. Vardan savo praeities ir ateities, nes abu šie žodžiai sutelpa viename – Tėvynė.

      Eikime vardan Tėvynės Lietuvos, vardan tvarkos ir teisingumo mūsų valstybėje. Ir šiame kelyje tepadeda mums Dievas. 
      Nuoširdžiai Jūsų                            Prezidentas Rolandas PAKSAS
                                                   Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *