Kauno m. Kalniečių skyriaus susirinkimas

Kauno miesto partijos Tvarka ir teisingumas Kalniečių skyriaus susirinkimas

Vytautas VASILENKO

Vytautas VASILENKO

Sausio 25 dieną Kaune, Algimanto Astrausko firmos “Pirmas žingsnis” erdvioje salėje įvyko partijos Tvarka ir teisingumas Kauno Kalniečių skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas.

Skyriaus pirmininkas Vytautas Vasilenko, apžvelgęs beveik trijų metų ataskaitinį laikotarpį, pažymėjo gerą skyriaus narių darbą rinkimų metų, spaudos ir partijos rėmėjų kortelių platinime.

Pranešėjas kalbėjo apie nesėkmingą Kaunui kandidatavimą Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, pabandė analizuoti klaidas.

Kaip paminėjo Vytautas Vasilenko, vienas didžiausių trūkumų, buvo mažas skyriaus narių skaičus, nesusikalbėjimas su centriniu rinkimų štabu, lėšų trūkumas.

Skyriaus tarybos posėdyje buvo nuspręsta kardinaliai keisti požiūrį į skyriaus veiklą, mažiau dairytis į šalis – ką daro kiti ir laukti nurodymų.

Visų pirma nutarta ženkliai padidinti narių skaičių ir pritraukti daugiau jaunimo. Numatyta kiekvieną skyriaus tarybos narį padaryti grupės vadovu ir įpareigoti dirbti savarankiškai ir auginti narių skaičių. Nutarta atsidaryti savo sąskaitą ir patiems rūpintis lėšų paieška, o ne pastoviai žvalgytis į Vilnių, tikintis paramos iš vadovybės.

Pranešėjas ypatingai džiaugėsi skyriaus augimu. Per du su viršum metų skyrius išaugo nuo 12 narių iki 86 šiuo metu. Pažymėtina, kad po skyriaus tarybos sprendimo keisti veiklos pobūdį tik per šių metu sausio mėnesį įstojo 19 naujų narių.

Šiuo metu Kauno Kalniečių skyriuje yra virš trisdešimt narių iki 30 metų, du iš jų moksleiviai. Net keturiasdešimt devyni nariai yra su aukštuoju mokslu arba šį pavasarį baigs aukštąsias mokyklas.

Kauno Kalniečių skyrius delegavo du vienmandatininkus į 2008 metų Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus, buvo išrinkti delegatai į partijos kongresą.

Skyriaus susirinkimui patvirtinus ataskaitą, buvo išrinkta skyriaus vadovybė, taryba, iždininkas ir revizorius. Pirmininku perrinktas Vytautas Vasilenko, dabartinis Kauno miesto savivaldybės Tarybos narys.

Susirinkimo dalyvius pasveikino partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Valentinas Mazuronis. Jis apžvelgė praeitų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą rezultatus, pasidalijo mintimis apie artėjančius Prezidento rinkimus ir rinkimus į Europos Parlamentą, partijos valdybos poziciją į dalyvavimą šiuose rinkimuose, atsakė į gausius susirinkimo dalyvių klausimus.

Daug pastabų ir pasiūlymų pateikė naujasis Šiaurės vakarų Lietuvos partijos koordinatorius Vytautas Kamblevičius. Jis pritaręs Kauno Kalniečių skyriaus iniciatyvoms, pažadėjo skirti daugiau dėmesio Kaunui, kur jo nuomone dar daug kur reikėtų pagerinti skyrių veiklą, o gal ir reorganizuoti kai kuriuos iš jų.

Savo mintimis apie Kauno miesto skyrių darbo gerinimą pasidalijo kalbėjęs partijos Tvarka ir teisingumas Kauno miesto koordinatorius Kauno miesto savivaldybės Tarybosnarys Algimantas Mileika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *